Дозвіл на будівництво

Перед початком будівельних робіт, перш за все, необхідно отримати дозвіл - Будівельний паспорт. Так як лише за проведення підготовчих робіт з викопки грунту під фундамент на Вас можуть накласти штраф та заборонити подальше будівництво.

Будівельний паспорт забудови земельної ділянки (далі - будівельний паспорт) визначає комплекс містобудівних та архітектурних вимог до розміщення і будівництва індивідуального (садибного) житлового, садового, дачного будинку не вище двох поверхів (без урахування мансардного) з площею до 300 квадратних метрів, господарських будівель, споруд, гаражів, елементів інженерного захисту, благоустрою та озеленення на земельній ділянці.

Будівельний паспорт розробляється місцевим органом містобудування та архітектури. Документи, що подаються для отримання будівельного паспорту:

 • заява щодо намірів забудови земельної ділянки;
 • копія документа, що підтверджує право власності на земельну ділянку, засвідчена відповідно до вимог законодавства;
 • згода на забудову ділянки співвласників, засвідчена в установленому порядку;
 • ескіз намірів забудови земельної ділянки;
 • проект (за наявності).

Наміри забудови мають відповідати державним будівельним нормам, правилам та стандартам, а також містобудівним вимогам на місцевому рівні.


Відповідно до Наказу Мінрегіону 05.07.2011 № 103 “Про затвердження Порядку видачі будівельного паспорта забудови земельної ділянки” нашими фахівцями буде виготовлене відповідний пакет документації який містить текстові та графічні матеріали - ескіз намірів забудови. Даний пакет документів, Ви подаєте (в складі документів на землю та місцевих чергових викопіювань, схем, планів забудови) до компетентних органів місцевого самоврядування за місцем розташування ділянки.

Враховуючи містобудівну ситуацію відповідно до норма та правил забудови, нашими спеціалістами будуть розроблені відповідні текстові та графічні матеріали Ескіз намірів забудови з прив`язкою до місцевості для Вашого будинку та господарських споруд на Ваші земельній ділянці.

Ескізні наміри забудови земельної ділянки виконуються містять наступні відомості:

 • місце розташування на земельній ділянці існуючих та проектних будівель і споруд
 • відстані до межі із кожною сусідньою земельною ділянкою
 • відстані до розташованих поруч об’єктів житлової забудови та інженерних мереж і споруд
 • фасади, плани поверхів та даху, розрізів проектованих будівель чи споруд із зазначенням габаритних розмірів
 • перелік запланованих до застосування систем інженерного забезпечення, у т.ч. автономного.

Архітектурне бюро PLANS допоможе Вам у здійсненні задумів щодо будівництва індивідуального житлового (садибного), дачного чи садового будинку, та розробити ескіз намірів забудови земельної ділянки. Підставою для надання цієї послуги служать наступні вихідні дані:

 • документ, що підтверджує право власності (користування) земельною ділянкою
 • документ, що підтверджує право власності (користування) будинком, що підлягає реконструкції, а також технічний паспорт на цей будинок
 • топографо-геодезична зйомка земельної ділянки.

Вартість послуги щодо розробки ескізу намірів забудови та інших доповнень можна переглянути у розділі Послуги.Якщо Ви вже визначились з проектом, знайшли схожий в мережі інтернет, чи сфотографували омріяну віллу у відпустці, команда PLANS виготовить проектну документацію для - будівельників, оформить пакет документів - для отримання дозволу на будівництво, а головне створить комфортний простір - для Вас.


Отже, Ви визначились з проектом в нас на сайті, чи знайшли щось подібне, але ви хотіли б збільшти кухню, додати підвал чи просто внести невеликі зміни до проекту замовляйте зворотній звязок і в зручний для Вас час архітектор команди PLANS звяжиться для уотчнення деталей та формування технічного завдання на проектування. Вам залишається лише відповісти на прості питання: Скільки потрбно спалень? На скільки автомобілів гараж? Якою площею має бути кухня? Ми самі створюємо технічне завдання з ваших побажань економлючи Ваш час.


Зворотній зв'язок
Дозвіл на будівництво