Як Замовити?

Для команди PLANS не існує типового проету чи готового рішення стосовно проектування будь якого будівельного обєму. Підхід до кожної справи є індивідуальний.

Коли Ви знайшли омріяну оселю серед виготовлених проектів оберайте склад необхідної документації та натисакйте ЗАМОВИТИ

Що ДАЛІ?

Наш менеджер перетелефонує в зручний для Вас час для підтвердження замовлення та уточнення деталей.

Отримати відповіді на питання що виникають під час вибору проекта та послуг ви можете:

  • Електронною поштою: info@plans.com.ua
  • Зателефонувавши: +38 (067) 102 55 50
  • ПІДПИСАННЯ ДОГОВОРУ

Здійснюється поштою. Попередній примірник договору разом з завданням на проетування та рахунком ми надішлемо Вам на електрону пошту. Договаір вважається та таким, що набув чинності з моменту перерахування зазначених платежів. Робота над проектною документацією починається з моменту оплати.

ОПЛАТА

Оплата здійснюється в гривнях - банківським переказом (реквізити та рахунку для оплати ми надішлемо Вам електронною поштою)

СТРОКИ ВИКОНАННЯ РОБІТ:

Від 3 до 20 робочих днів з моменту підписання договору. Строки виконання проектної документації залежить від складності замовлення та визначаються безпосередньо з замовником. Внесення індивідуальних змін може збільшити час виконання проектних робіт.

ОТРИМАННЯ ПРОЕКТНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

Ви отримуєте в друкованому вигляді 3 примірника проектної документацїї на руки поштовою доставкою через відділення нової пошти. Розрахунок відбувається накладним платежем у відділені пошти. Всі поштові витрати та витрати на доставку оплачує команда PLANS.


Зворотній зв'язок