Інженерний розділ

up to 100 m2
2600 UAH
more than 100 m2
30 UAH
Інженерно-технічний розділ включає схеми систем електрообладнання, водопостачання та каналізації, вентиляції та опалення, специфікації обладнання, а так само загальні пояснення про розрахунки. (Опис і розміщення установок всередині будівлі) .Інженерний розділ складаться з трьох основних розділів.

Інженерний розділ складаться з трьох основних розділів

  1. Опалення та вентиляція (ОВ)
  2. Водопостачання і каналізація (ВК)
  3. розділ Електрифікація

Розділ «Опалення та вентиляція (ОВ)» робочого проекту будівництва відноситься до інженерної частини проектування. Відповідно до цього розділу опрацьовується спектр питань, пов'язаних з системою життєзабезпечення. Розділ ОВ проекту містить, насамперед, дані за умовами кліматичного, метеорологічного характеру, статистику по зовнішнім температурам. Дана інформація використовується для розрахунку необхідного і достатнього температурного рівня в приміщеннях. Даний розділ передбачає перелік джерел теплопостачання з наявністю параметрів системи опалення і вентиляції. Основною метою даного розділу є визначення способів і конструктивних варіантів рішення про прокладання системи теплопостачання. Також враховується необхідність теплоізоляції труб, їх діаметр, заходи щодо захисту системи від впливу агресивних середовищ. На цьому ж етапі приймаються рішення про оптимальний розміщенні обладнання, трасування труб. Вирішальне значення мають передбачені заходи щодо забезпечення безпеки системи в аварійних ситуаціях.

Розділ проекту «Водопостачання та каналізація (ВК)» також відноситься до інженерної частини проекту, розробляючи важливу систему життєзабезпечення. На основі відомостей про наявні або проектних джерелах водопостачання, зонах охорони джерел питної води, виникає можливість визначитися з фронтом робіт з водопостачання об'єкта. Розраховуються параметри водоспоживання на побутові і господарські потреби споруджуваного об'єкта, при цьому враховуються аварійні і катастрофічні чинники. Оцінка якості води, буде циркулювати в системі водопостачання, визначає вибір матеріалів труб системи і заходи щодо їх захисту від агресивних середовищ. У разі якщо водопостачання буде здійснюватися не з централізованих джерел, а з артезіанської свердловини або колодязя, то необхідно врахувати обладнання для закачування і підтримки тиску в системі. У цьому ж розділі плануються заходи щодо забезпечення якісних характеристик води, обліку, автоматизації водопостачання, раціонального використання води. Розділ проекту ВК також передбачає розробку системи гарячого водопостачання з необхідністю розрахунків по витраті, раціонального використання, захист системи і об'єкта при аварійних ситуаціях.

Кожен проект включає план електрифікації. Житловий будинок потребує зовнішнього і внутрішньому освітленні. Також без електропостачання не зможуть працювати системи штучної припливно-витяжної вентиляції, кондиціонування, електричного опалення, безпеки. Грамотно розгалужена електрична система дозволить підключити все необхідне для комфортного життя обладнання. Розділ включає:

  • пояснювальну записку;
  • розрахункову схему розташування силових мереж;
  • розрахункову схему освітлювальних мереж;
  • систему, яка урівнює потенціали;
  • специфікацію на встановлювану апаратуру, які використовуються в роботі матеріали;
  • план електропроводки;
  • розміщення електричного обладнання з розведенням проводки;
  • схему розташування електровиводів, електричних розеток;
  • специфікацію.
Feedback
Order service