Розділ - об'ємний кошторис

до 100 м2
2200 UAH
більше 100 м2
25 UAH
Об'ємна кошторис - об'ємно-плановий документ, що містить відповідні статті і суми витрат матеріалів на організацію будівельного процесу, затрт часу і доатковіх ресурісів на виробничу діяльність, капітальне будівництво.

Кошторис на будівництво будинку є фінансовим документом і невід'ємною частиною договору на будівництво будинку, якої б форми власності не виступала організація підрядник. При складанні кошторису на будівництво передбачається дві основні категорії витрат:

- на будівельні матеріали;
- на виконання робіт;

При цьому не обійтися без ретельного опрацювання технічних і організаційних питань, зокрема:

- визначення обсягів робіт,
- термінів будівництва,
- використаних технологій,
- кількості матеріалів;
- чисельності робочого персоналу;
- прогнозу обсягів та етапів фінансування.

Крім того, кошторис на будівництво будинку дозволяє чітко відстежувати відповідність виконуваних робіт затвердженим графіком, що дуже зручно з точки зору технічного контролю і авторського нагляду. Слід сказати, що складання кошторису це процес, який повністю себе виправдовує і окупає в процесі будівництва будинку.

Складання кошторису на будівництво дає можливість замовнику ретельно розглянути всі етапи проведення робіт, і якщо треба внести поправки ще до початку виконання робіт в матеріалі. Для будівельної компанії цей документ дозволяє звести до мінімуму бюрократію і неконтрольоване розмноження паперової та електронної документації. Крім того, маючи проект і орієнтовний кошторис, замовник отримує можливість провести тендер на виконання робіт серед підрядних організацій. А в подальшому контролювати якість проведення робіт та розмір матеріальної винагороди.

Склад документації

Кошторис двоповерхвого будинку на 140 м2

240.79 Kb pdf

Кошторис покрівлі

214.59 Kb pdf
Зворотній зв'язок
Замовити послугу